• NUDA NIE JE RIEŠENIE! POĎ DO CVČ !

• Prečo by si sa mal nudiť, ak môžeš využiť ponuku nášho CVČ !!!

Aj tento školský rok Ti ponúkame mnoho možností! Je len na Tebe, čo si vyberieš a ako sa rozhodneš tráviť svoj čas.

Pozri si našu ponuku a na začiatku roka od svojho triedneho učiteľa dostaneš prihlášku, ktorú vypísanú dones späť do 6. septembra.

Tešíme sa na Teba!😃

Ponuka_kruzkov_2024-2025.doc

• PRIJATIE DO ŠKD šk. rok 2024/2025

• Vážení rodičia,

pre prijatie dieťaťa do ŠKD na školský rok 2024/25 je potrebné vypísať Žiadosť o prijatie dieťaťa do ŠKD (aj napriek už odovzdaným zápisným lístkom, ktoré ste odovzdávali na konci školského roka). V prípade záujmu o ŠKD je potrebné žiadosť vytlačiť a vypísanú doručiť najneskôr do pondelka 2.9. vedeniu školy, prípadne vychovávateľke ŠKD.

Žiadosť nájdete po rozkliknutí odkazu TU👉 ŽIADOSŤ O PRIJATIE DO ŠKD

Z dôvodu vysokého záujmu o ŠKD a nedostatočných kapacitných možností budú do ŠKD prednostne prijímané deti zamestnaných rodičov. Rodičia budú o prijatí/neprijatí dieťaťa do ŠKD upovedomení vydaním Rozhodnutia o prijatí/neprijatí dieťaťa, ktoré vydáva vedenie ZŠ.

Ďakujeme za porozumenie.

• ✨Vážení a milí, srdečne pozývame...

• Obec Pečovská Nová Ves opäť po roku pripravila výborný dvojdňový program a my touto cestou pozývame všetkých rodičov a žiakov na túto skvelú jarmočnú akciu, ktorá bude naplnená množstvom hudby, remeslami, atrakciami, dobrým jedlom, ale i aktivitami pre Vaše/naše deti, v rámci ktorých  budete mať možnosť nazrieť do útrob fungovania našich školských záujmových útvarov.😊

Tešíme sa na Vás!💃🕺🎶